Vbet Referans Kodu Nasıl Alınır? - Vbet Türkiye

Vbet Referans Kodu Nasıl Alınır?

Vbet Referans Kodu Nasıl Alınır?

Vbet Referans Kodu kent ikametgâh ettiğiniz adresi tam olarak yazmanız gerekir. Bu adresin doğru girilmemesi daha sonradan para çekme işlemlerinde aksilik yaratabilir. Hatta sistem teyit etmek amacıyla aksilik belirleme edilen şahıslardan fatura örneği bile isteyebilir.

Telefon Numarası:Cep telefonu girilmesi doğruluğunu sağlama işlemlerinin yapılması adına gereklidir. Kendinize ait bir telefon numarası girilmeli ve mutlaka bu numaranın aktif şekilde kullanılması gerekir.

Kullanıcı Adı:Sisteme üye olarak giriş gerçekleştireceğiniz vakit kullanacağınız addır. Üyelik işlemlerinde her daim kullanılır.

Şifre:Şifre sizin tarafınızdan belirlenir ve kimse bunu bilmemelidir. Şifre Vbet üyelik hesabının itimatla yönünden gereklidir. Şifrenin zor olması gerekir. Belirleme adımında yalnızca rakam kullanılmamalı harfte kullanılmalıdır. Şifrenin itimatlar yönünden iki defa girilmesi istenir.

Güvenlik Kodu:Güvenlik kodu düğmenin var bulunduğu pencerenin yanısıraki sayılar kusursuz şekilde makalelmalıdır.

Vbet Referans Kodu Nasıl Alınır?

Yukarıda belirleme edilen alanların hepsi tam bilgi ışığında ve kusursuz şekilde doldurulduktan sonra üyelik işlemleri sonuçlanmış olur. Yalnız bahis sitesinde belirleme edilen en sayılı koşul 18 yaşından büyük olunmasıdır. Üyelik işlemlerinin tamamlanması için son düğmeye tıkladığınız vakit genel koşullar ile kuralların hepsini kabul ettiğinizi de beyan etmiş olursunuz. Bunun dışında bu alanda promosyon ile kampanyalardan haberdar olmak dilediğinizi belirtebilir ya da bunu istemeyebilirsiniz. Bütün işlemlerin bitmesinden sonra üyeliğimi tamamla butonu tıklamanız gerekir. Bu sayede üyelik işlemlerinizi kusursuz şekilde girer ve kabul etmiş olursunuz. Daha sonra  üyelik bilgilerini girdiğiniz vakit verdiğiniz şahsi e- posta adresine gönderilen aktivasyon mailine ulaşmanız gerekir. Bu maile tıkladığınızda Vbet platformundaki üyeliğinizi derhal aktif hale getirirsiniz. Oyuncu olmak için girdiğiniz bilgiler arasında belirleme edilen kullanıcı adı ve şifreyi bu adıma kadar unutmamalı ve bir yere not almalısınız. Bu bilgiler ile sisteme giriş yaparak oyunlara derhal katılabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifrenin bir kıyıya makalelması daha sonradan unutmanızın da önüne geçer.

Yorum yapın