Vbet Para Yatırma Seçenekleri - Vbet Türkiye

Vbet Para Yatırma Seçenekleri

Vbet Para Yatırma Seçenekleri

Vbet Para Yatırma Seçenekleri para yatırma, değişik alternatifler vasıtası ile çok kısa vakit bölgende an tamamlanabilir.

Papara: Firmanın canlı yardım bölümüne bir kere tıklayın. Buradaki görevliye büronun Papara hesap numarasının ne bulunduğunu aksilik. Size en kısa vakit bölgende yardımcı olacaktır. Daha sonra Papara sitesine giriş işlemini kullanıcı adı ve şifre üzerinden gerçekleştirin. Para yatırma alanına gelin. Firmanın Papara hesap numarasını buraya girin. En az TL transfer şansınız var. Buna ilgi ederek seviyesi belirtin. İşlemi onaylamanızın an sonrasında paranın yatırılması sağlanmış olur.

Hızlı Havale: Son senelerde en çok sarf edilen transfer tekniklerinin içerisinde bulunuyor. Bunun asli sebebi ise hızlı olmasıdır. Firmanın resmi sayfasından işlemler gerçekleştirilebilir. Yatırım teknikleri içerisinde yapılacak belirleme edilen hızlı havale seçimi sonrasında aniden çok bankanın adı listelenir. Hangisinde hesaplarınız varsa onu seçin. Daha sonra sistem sizi bankanızın para yatırım sayfanıza bağlar. Buraya kullanıcı adı ve internet bankacılığı şifresiyle giriş yapmanız gerekmekte. Daha sonra en az transfer TL olacak şekilde işlemleri tamamlayabilirsiniz. Son derece güvenli bir tekniktir.

Bitcoin: Dünyanın en çok ilgi gören kripto paralarından birisi belirleme edilen Bitcoin ile yatırım işlemleri çok hızlı bir biçimde tamamlanıyor. Süreç ise çok uzun sürmüyor. Bet bürosunun resmî sitesinde çevrimiçi olun ve yatırım alanına giriş yapın. Daha sonra Bitcoin seçimini gerçekleştirin. En az TL transfer şansınız bulunduğunu unutmayın. Daha sonra sistem size bir cüzdan kodu verecektir. Özel karakterlerden meydana gelen bu kodu hiçbir şekilde kaybetmeyin. Hatta bir kıyıya not etmeniz çok mantıklı olacaktır. Bitcoin cüzdan hesap sitesine girin ve para çek alanına tıklayın. Gelecek belirleme edilen ekranın üzerinde iki farklı kutucuk bulunmaktadır. Bunlardan birisine tutarı girin. Başkasına, Vbet sitesinin vermiş bulunduğu cüzdan kodunu yazın ve işlemi onaylayın. Artık para hesaba işlemiş olacaktır.

Jeton Cüzdan: Jeton cüzdan sanal bir transfer sistemi olarak ilgi çekmekte. Firmanın kabul etmiş bulunduğu tekniklerin içerisindedir. Süreç son derece açıktır. Yine bütün işlemler büronun resmi sayfasının üzerinden gerçekleştirilir. Online olmanızın sonrasında yatırım metotlar arasında belirleme edilen bu sistemi seçin ve ilerleyin. Sadece iki bulguyu vermeniz yeterlidir. Bunlardan birisi, 16 haneden meydana gelen cüzdan kodudur. Bir de yatırım tutarını ifade etmeniz gerekmekte. Minimum tutar TL olmalıdır. Bunu girdikten sonra işlemi tamamlayabilirsiniz.

QR KOD: QR Kod, bir mobil sistem olarak ilgi çekiyor. Artık Türkiye’deki bütün bankalar tarafından yaşanan bu hizmet ile yatırım için bankanızın mobil uygulamanı an indirin ve sonrasında bunu kurun. İçinde çevrimiçi olun. Para transfer alanına gelin. En az ne kadar yatırım gerçekleştireceğiniz karar verin. Site en az TL kabul ediyor. Bunu belirtin. Daha sonra bahis sitesinde çevrimiçi olun ve aynı işlemleri buradan da yapın. Vbet size bir Karekod sunacaktır. Ekranda görünür görünmez cep telefonuna geri dönün. Hemen kamerası açılacak belirleme edilen akıllı telefonunuza bu kodu tanıtın. İşlemler bu kadardır.

Cepbank: Mobil olarak tanımlanan bir başka sistem ise cepbank tekniğidir. Yine bankanızın mobil uygulamanın an indirmeniz gerekmekte. Bunu hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Kurulumun sonrasında kullanıcı adı ve şifreyle olun alakalı bölüme girin. İlk olarak gönderim seviyesini ifade edin. En az TL olması lazım. Daha sonra T.C. kimlik numarası ve başka kimlik verilerini girin. İki değişik telefon numarasının vurgulanması koşutlar. Bunlardan birisi alıcı, öteki ise gönderini alanına yazılır. İşlemi onaylamanızın an sonrasında banka özel bir şifreyi size SMS ile gönderir. Alıcı olarak ifade edilmiş telefon numarasına gelir. Bu şifreyle birlikte Vbet sitesindeki yatırım alanına gelin. Kodu, ekrandaki yere girin. İsim, soyadı, T.C. kimlik numarası gibi verileri belirtmeyi unutmayın. Daha sonra bunu onaylayın. Para an hesaba geçer.

Yorum yapın